MEDHAİR SAÇ EKİMİ VE SAÇ SAĞLIĞI MERKEZİ

MedHair 1994 yılında ilk saç ekimi operasyonunu yapan Duygu KOŞAN ile faaliyetlerinin ilk adımı atmıştır.

Duygu KOŞAN, Ankara Gazi Üniversitesi’nde aldığı sağlık alanındaki eğitim sonrasında Türkiye’nin ilk saç ekim ekibinde yer almıştır. O dönem çalıştığı hastanenin kendisini yurt dışında verilen ve henüz dünyada bilinirliği çok az olan FUT tekniği ile saç ekiminin nasıl yapılacağı eğitimini alması için göndermiştir. Türkiye’ye geldikten sonra ilk saç ekim operasyonunu gerçekleştirmiş olan Duygu KOŞAN sonrasında Dr. Serkan AYGIN ile birlikte çalışmalara başlamıştır.

Dr. Serkan AYGIN ise İstanbul Üniversitesi Dermatoloji bölümünü bitirdikten sonra Vakıf Guraba Hastanesi’nde eğitsel çalışmalarına İlaç Bilimi (Farmakoloji) alanında devam ettirmiştir. Bu dönemde ‘Saç hastalıkları Polikliniği’nde çalışmalarını derinleştirmiştir. Bu sayede hem deri ve hastalıkları hem de ilaçlarla bunların tedavileri üzerine edindiği tecrübe ile saç sağlığı alanında kullanacağı bir çok bilgi sahibi olmuştur.

Yıl 2001 olduğunda Dr. Serkan AYGIN ve Duygu KOŞAN önderliğinde saç sağlığı alanında çözümler sunan MedHair kurulmuştur.

Saç ekimi alanında faaliyet gösteren MedHair ilk kurulduğu yıllarda yaygın olan FUT tekniğinden FUE tekniğine geçmiştir. Ardından Mikro Motorlu FUE tekniğine ilk geçen kuruluşlardandır. Teknolojiyi yakından takip etmesi ve başarılı sonuçları sayesinde ilk kurulduğu dönemden sonraki 10. yılında Türkiye’nin en deneyimli saç ekim merkezi haline gelmiştir. Bu süre zarfında 10.000’in üzerinde saç ekim operasyonu başarılı bir şekilde tamamlayan MedHair halen daha Türkiye’de saç ekimi ve saç sağlığı uygulamaları alanında referans niteliğinde bir sağlık merkezidir.

Şu anda Kadıoğlu Hastanesi bünyesinde FUE yönteminin, Micro Motorlu Saç Ekimi yapabilecek beş ayrı laboratuvarıyla hizmet vermektedir. MedHair, saç ekimini gerçekleştiren ekibinin de eğitimiyle de özel olarak ilgilenmektedir. Dr. Serkan AYGIN’ın eğitimci kimliğiyle tüm çalışanları öncelikle yeterlilikleri ve eğitime yatkınlıkları belirlenmektedir. Bu konuda çok titiz davranılması kurumumuza gelen hastalarımızın %90’ının referans-tavsiye hastası olmasından da görülebilmektedir.

MedHair saç ekimi operasyonlarını İstanbul Cevahir Alış-veriş Merkeziyanındaki Kadıoğlu Hastanesi’nde gerçekleştirmektedir.

Halen Kadıoğlu Hastanesi bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren MedHair Türkiye’den gelen müşterilerinin yanında dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinden gelen hastalarına saç ekimi yapmaktadır.

Med Saç Ekim Sağlık ve Güzellik Hizmetleri
Adres : Fulya Cad. No:25 Kadıoğlu Hastanesi Mecidiyeköy / İstanbul / Türkiye
Telefon : (0212) 288 04 20 – 288 05 36
E-Posta : [email protected]